Bejko e nis ditën me ish-deputeten e PD, Natasha Lako: Të gjithë bashkë për një PD që qëndron mbi moralin dhe parimet.

Kandidati i PD per Tiranen, Roland Bejko e ka nisur ditën me ish deputeten e PD, publicisten e njohur, Natasha Lako. Se bashku ata ndane qendrimin per nje PD te forte, te ndertuar mbi parime dhe moral. Natasha Lako shprehu mbeshtetjen per PD dhe kandidaturen e Bejkos per Tiranen. Me poshte statusi i Bejkos ne rrjete sociale:

Kur e fillon ditën me poeten, skenaristen e publicisten e njohur Natasha Lako, që 2 herë ka qenë e zgjedhur deputete e Partisë Demokratike, nuk ka si t’u shmangesh kujtimeve, veçanërisht atyre të zanafillës së krijimit të PD-së.

Përveç suportit për zgjedhjet lokale, Natasha si edhe shumë intelektualë të shquar që kam takuar këto ditë, diskutuam për situatën e vështirë të demokracisë shqiptare, depresionin social dhe Tiranën.

Ne ramë dakort që PD duhet të ringrihet mbi baza të forta morale dhe parimore.

Vetëm keshtu do të ketë një të ardhme të sigurt.

#Voto6 #VotoPD9 #VotoRolandBejko
#FrymemarrjeperTiranen
#FrymemarrjeperShqiperine #ZgjidhPartineDemokratike #Demokratëtjanëbashkë #EardhmjaështëPD