“Komisioni po zbardh vjedhjen 430 milionë euroshe”/ PD: Rama, Berisha dhe LSI e sulmojnë sepse nuk duan që Shqipëria të ndryshojë

Partia Demokratike I është përgjigjur kryetares së LSI, Monika Kryemadhi e cila e ka konideruar Komisionin Hetimor is vazhdim te lidhjes se fshehtë Rama-Basha.

PD shkruan se Rama, Berisha dhe LSI e sulmojnë sepse nuk duan që Shqipëria të ndryshojë

“Ja kush po sulmon Komisionin Hetimor për inceneratorët, që po punon për të zbardhur të vërtetën mbi vjedhjen e 430 milionë euro.

Nga një anë Rama dhe PS.

Nga ana tjetër LSI dhe Berisha. Të tre i lidh i njëjti hall: Këta nuk duan që Shqipëria të ndryshojë!”

kryemadhi