Basha poston fotot nga takimi në Shkodër: Plot shpresë dhe dashni për Partinë Demokratike dhe Xhemal Bushatin, që do të shërbejë me zemër dhe shpirt! 

Kreu i PD Lulzim Basha, ka ndarë me ndjekësit e tij në facebook momente nga takimi zhvilluar në Shkodër, me hapjen zyrtare të fushatës së zgjedhjeve të 6 marsit, ku edhe u prezantua kandidati për kryetar bashkie, Xhemal Bushati.

“Atmosferë e mrekullueshme në Shkodër, plot shpresë dhe dashni për Partinë Demokratike dhe Xhemal Bushatin, që do të shërbej me zemër dhe shpirt për qytetin e tij. Për ta bërë Shkodrën më të mirë dhe më të jetueshme për të gjithë shkodranët.
Voto PARTIA DEMOKRATIKE
Voto XHEMAL BUSHATIN
Voto Nr. 3