Ballina Sport Jahmir Hyka drejt Superiores, ja ekipi që pritet të firmos me të

Jahmir Hyka drejt Superiores, ja ekipi që pritet të firmos me të

Teuta do ta mbajë hapur merkaton deri në limitet e lejuara, pasi ekipi ka ende nevojë për përforcime.

Emri që po bën “zhurmë” më shumë për momentin në kampin durrsak është ish-mesfushori i Kombëtares, Jahmir Hyka, i cili pas përfundimit të kontratës në Kinë, është lojtar i lirë.

Raportohet se palët janë në kontakte dhe në orët në vijim mund të kemi zhvillime për sa i përket marrëveshjes.

Exit mobile version