Ballina Aktualitet Andi Lila: Demokratët janë të bashkuar,kemi vetëm 1 kundërshtar, Edi Ramën

Andi Lila: Demokratët janë të bashkuar,kemi vetëm 1 kundërshtar, Edi Ramën

Ish-futbollisti i Kombetares Andi Lila i ftuar ne emisionin “Procesi Sportiv” ne Top Channel i pyetur nga moderatori Manushi sesi e sheh gjendjen aktuale ne Partine Demokratike dha nje pergjigje qe duhet te jete edhe nje mesazh i qarte i asaj qe eshte e verteta.Ai tha: Demokratet jane te bashkuar dhe kane vetem nje kundershtar: Edi Rama
Video:

 

Exit mobile version