Basha i përgjigjet Ramës me shprehjen e At Gjergj Fishtës: Injoranca dhe krenaria shkojnë bashkë si shtati dhe hija

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha,  ka zgjedhur një shprehje të poetit të madh At Gjergj Fishta, për t’iu përgjigjur me ironi Edi Ramës.

“Injoranca dhe krenaria shkojnë bashkë si shtati dhe hija.” At Gjergj Fishta.

Ky është postimi që ka zgjedhur Basha të thumbojë Ramën pak minuta pas konferencës së tij me median