Pas vrasjes së biznesmenit, djali i tij përfshihet në aksident  

Pas vrasjes së biznesmenit Rakip Roli, djali i tij në tentativë për të shkuar sa më pranë të atit, ka pësuar aksident me makinë. Sipas burimeve, mjeti i djalit të viktimës është përplasur me një shtyllë në Kurbin.

Nga shpejtësia dhe lagështia në rrugë është aksidentuar, ndërsa ende nuk dihen detaje lidhur me gjendjen e tij shëndetësore