Ballina Aktualitet Basha mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të simbolit të qëndresës antikomuniste...

Basha mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të simbolit të qëndresës antikomuniste Qani Sadiku

Me trishtim mora lajmin e ndarjes së parakohshme të z. Qani Sadiku, legjendë e qëndresës antikomuniste brenda dhe jashtë burgut politik të diktaturës. Ngushëllimet më të ndjera familjarëve, miqve dhe bashkëvuajtësve për këtë humbje. U prehtë në paqe e i paharruar kujtimi i tij!

Exit mobile version