Ballina Aktualitet Basha mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të gazetarit të mirënjohur, Artjan...

Basha mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të gazetarit të mirënjohur, Artjan Tepelena 

Ngushëllimet më të sinqerta për ndarjen nga jeta të gazetarit të mirënjohur, Artjan Tepelena! Koronavirusi e ndau dhimbshëm nga familja, miqtë, kolegët, duke ndërprerë një karrierë të gjatë e të respektuar.

I jam pranë familjes, të afërmve dhe kolegëve gazetarë, që fatkeqësisht, për shkak të pandemisë kanë humbur miq e bashkëpunëtorë të shumtë të shtypit të shkruar dhe televizionit.

U prehtë në paqe!

 

Exit mobile version