Ballina Politikë “Jemi në garë me llumin e tranzicionit”, Basha poston videomesazhin nga Kuvendi

“Jemi në garë me llumin e tranzicionit”, Basha poston videomesazhin nga Kuvendi

Basha publikon mesazhin nga fjala në Kuvend

Shqipëria mund dhe do të jetë ndryshe🇦🇱✌️

Exit mobile version