“Ka vetëm një armik dhe ai është Edi Rama”, Basha reagon pas seancës së Parlamentit

Kryetari i PD, Lulzim Basha u shpreh pas përfundimit të seancës së Parlamentit se, “ka vetëm një armik dhe ai është Edi Rama”.

Më pas Basha u drejtua sërish për te selia me deputetët e Partisë Demokratike.