Foto/ Arrestohet bashkëshorti i ish-ministres së Ramës

Bashkëshorti i ish-ministres së Arsimit, Besa Shahini është arrestuar në Kosovë. Dardan Molliqaj është arrestuar për të disatën herë por sot në një foto të publikuar nga mediat në Kosovë, shihet i shtrirë dhe i gjakosur në kokë.

Dardan Molliqaj i cili është kryetar i PSD në Kosovë së bashku me aktivistë të tjerë të partisë kundërshtuan sot konferencës e zëdhënëses së Gjykatës Speciale, Ekaterina Trendafilova deri në ndalimin e fjalimit të saj me ovacione e fërshëllima.

Në pamjet e siguruara nga mediat e Kosovës, duket Molliqaj i gjakosur në kokë dhe i shtrirë teksa polici i ka vendosur gjurin në fyt.

gakuu