Mbytet një i ri në Gjirin e Lalëzit

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në plazh, në Gjirin e Lalëzit në Durrës.

Mësohet se 23-vjeçari A.S, duke u larë është mbytur në det.

Njoftimi i policisë

Më datë 17.08.2021, rreth orës 14:40, te Gjiri i Lalëzit, Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi A. S., 23 vjeç, banues në Tiranë.

Shërbimet e Policisë Kufitare dhe Polumbarët vijojnë kërkimet për gjetjen e tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrathanave të ngjarjes.