Berisha publikon mesazhin: Studentët e ekselencës po mashtrohen nga qeveria

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari i cili shkruan se, studentët e ekselencës po mashtrohen nga qeveria.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Studentet e exelences marshtrohen nga narkoqeveria.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor

Ne nje akt te pashembullt shteti i oligarkeve ska fonde per bursat e studenteve ekselente dhe u mban padrejtesisht leket per 3 muaj rradhe.

KY eshte shteti ku studenti luan rol te dores se dyte e kur narko shteti se ve ujin ne zjarr.

Kur vjen puna te tarifat , ste falin as sekondin

Shperndajeni qe ta shohin fytyren e ktij narko shteti

Anonim ju lutem !