Tifozët nuk e duan Pogba te PSG: “Duhet ta dëgjosh nënën…”

Tifozët e Paris Saint Germain nuk e duan Paul Pogba. Natyrisht, një numër i tyre, disa ultras që kanë guxuar ta shpalosin një baner para stadiumit “Parc des Princes”.

“Pogba, duhet ta dëgjoni nënën tuaj, ajo nuk ju do këtu. Nuk të duam as ne”.

Pogba raportohet se ka refuzuar rinovimin e kontratës me Manchester Unitedin dhe është duke e pritur ofertën e PSG-së dhe arritjen e marrëveshjes me “Djajtë e Kuq”, për të nisur aventurën në shtëpinë e tij, në Francë te PSG.

1 26