Dhunimi i të moshuarës nga policët e Veliajt, Berisha publikon mesazhin tronditës…

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin tronditës të një gruaje për nënën që u dhunua nga policia e Veliajt pse po shiste domate dhe fruta në mes të vapës përvëluese për të siguruar bukën e gojës.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Me lutjen time miq lexojeni kete mesazh per nenen te ciles bandite me uniforme te Lal Plehut i hedhin frutat dhe domatet ne rruge. sb

217489176 1