Basha: Ka 8 vite në pushtet dhe sot më në fund pranoi se qeveria e tij e ka zhytur vendin në korrupsion!

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratave të sotme të Edi Ramës, i cili pranoi se, qeveria e tij është e korruptuar.

Basha shkruan në një postim në Twitter se, ka 8 vite në pushtet dhe sot më në fund pranoi se qeveria e tij e ka zhytur vendin në korrupsion.

Reagimi i kryetarit Basha në Twitter 

“Ka 8 vite në pushtet dhe sot më në fund pranoi se qeveria e tij e ka zhytur vendin në korrupsion. Ajo që ai nuk thotë dhe është e qartë për të gjithë shqiptarët është se PESHKU QELBET NGA KOKA!”

11 2