Berisha publikon videon tronditëse! Shikoni si polici i Veliajt godet me shkelma të moshuarin e rrëzuar në tokë

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video tronditëse të policëve bashkiakë të Veliajt.

Në video shihet qartë teksa një polic i Bashkisë së Tiranës rrëzon përtokë me shkelma një të moshuar.

Postimi i ish-kryeministrit Sali Berisha

Narkobanditi me uniforme i Lal Plehut godet dhe rrezon pertoke te moshuarin! Çnjerzore! sb