Denoncimi i fortë: Resorti i sekuestruar i klanit të drogës, resort i ahengjeve dhe orgjive të qeverisë!

Resorti i sekuestruar i klanit te droges, resorti i ahengjeve dhe orgjive te narkoqeverise!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor,ja si ministrat e rames hanin dhe pinin dhe benin orgji ne resortin e alto mares qe sot eshte sekuestruar nga policia, bandat jane te lidhur kok e kembe me qeverin,blendi klosi ne foto tek alto marr.

19061 n