Mbytet një pushues në Durrës, siguria në plazhet tona mungon

Një pushues është gjetur pa jetë gjatë pasdites së sotme në bregdetin e Durrësit. Policia bën me dije se pushuesi nuk është identifikuar ende.

Gjatë kësaj kohe janë mbytte tre pushues në plazhet tona sipasojë e mungesës së sigurisë.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 26.06.2021, në orën 19:40, në lagjen nr.1, Durrës, në breg të detit është gjetur i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e personit.