Djali i deputetit të PS dhunon barbarisht të riun për bindje politike, policia nuk ndërhyn

Ish-Kryeiministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili ka denoncuar një ngjarje të rëndë të ndodhur në Durrës, ku djali i Lefter Kokës, deputetit të PS, ka dhunuar barbarisht një të ri për bindje të ndryshme politike.

Sipas denoncuesit, ngjarja ka ndodhur në lokalin e Lefter Kokës dhe është njoftuar policia, por kjo e fundit nuk ka reaguar.

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

I biri i Lefter Kokes keqtrajtoi si shtaze ne lokalin e tij te riun per bindje politike!

Narkopolicia ben sehir!!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje doktor Berisha.Doja te ndaja me ju sot e nepermjet jush nje skandal te madh te policise te Durresit nepermjet mos veprimit te saj.Para 4 ditesh ne lokalin e Lefter Kokes Vinea djali i tij ka masakruar me shkelma e grushta nje djale shembullor per bindje politike(emrin per aresye etike spo e ve)E.R inicialet.Eshte njoftuar policia e nuk ka vepruar se eshte bashkepunetore me ta. Anonim te lutem se i biri Lefterit nuk kontrollohet nga substancat narkotike qe pi.