Berisha publikon videon, shikoni si Rama “flak” flamurin e SHBA gjatë një takimi zyrtar

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video ku Rama ka hedhur nga tavolina flamurin e SHBA gjatë një takimi zyrtar kur ka qënë në krye të Bashkisë Tiranë.

Mesa shihet urrejtja e Ramës për SHBA ka qënë e pakufishme, ku në sy të diplomatëve nuk e ka përmbajtur veten dhe ka shpërthyer duke e hedhur tutje flamurin e shtetit më të dashur dhe aleatin më të madh për shqiptarët.