Malet e Pukës mbushen me drogë, personat e armatosur që ruajnë parcelat terrorizojnë banorët

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, malet e Pukës janë mbushur me drogë. Sipas denoncuesit, banorët nuk dalin dot në tokat e tyre, pasi njerëz të armatosur i pengojnë.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Ligjin ne narkoshtet e ben droga!

Lexoni mesazhin e qytetares dixhitale!

Narkobandat e armatosura terrorizojne femijet!

Ato nuk lejone fermeret te punojne tokat e tyre. sb

pershendetje doktor berisha uroj te jeni mir me shendet  dua te bej nje denoncim sepse vetem tek ju kemi besim jam nje banore nga gjogjan i pukes shteti dhe pushteti po na terrorizojn femijet ne zona siper fshatit kan mbushur parcelat plot me hashash nuk pushojn krismat e armeve nuk guxojm te ikim tek arat tona sepse na ndalojn persona te armatosur policia dhe shteti nuk ekziston.

flm zoti doktor ju lutem anonim sepse kto te vrasin