Ballina Aktualitet Kanabisi lulëzon në të gjithë vendin, Berisha publikon videon e qytetarit që...

Kanabisi lulëzon në të gjithë vendin, Berisha publikon videon e qytetarit që falenderon Ramën

Mbjellja e kanabisit në vazhdon në të gjithë vendin. Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një video nga Dukagjini, ku duket një ‘fermer’, i cili falënderon kryeministrin Edi Rama që i lejon të mbjellin bimët narkotike.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Ka një përshëndetje nga Pulti për kreun e narkoshtetit!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital.

Përshëndetje doktor Berisha, u befshi sa malet. Me këtë video nga komuna e Pultit, Dukagjin, dua të përshëndes Edi Ramën që me shefat e tij na lejon t’i mbjellim dhe t’i korrim vetë arat, pavarësisht se një pjesë shkon për ta, por nuk ka mbetë pune tjetër në Shqipëri që të mbijetojmë.

Exit mobile version