PPE uron Bashën për rizgjedhjen në krye të PD

Mesazhi i plote:

Urimet tona të përzemërta për Lulzim Bashën të partisë tonë simotër 🇦🇱 Partia Demokratike, për rizgjedhjen e tij bindëse si kryetar i partisë. Le të vazhdojmë më të fortë dhe të bashkuar betejën tonë për një Shqipëri të zhvilluar, demokratike dhe Europiane