Basha mesazh demokratëve: Faleminderit për mbështetjen e jashtëzakonshme!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u është drejtuar me një mesazh falenderimi anëtarëve dhe strukturave të partisë që I besuan një mandat të tretë në drejtimin e PD në zgjedhjet e 13 qershorit.

Basha e cilësoi mbështetjen si një shprehje e qartë e besimit në rrugën drejt ndryshimit.

Mesazhi i Bashës

Faleminderit për mbështetjen e jashtëzakonshme! Ajo është një shprehje e qartë e besimit në rrugën tonë drejt ndryshimit. Sëbashku do bëjmë gjithçka që Shqipëria të fitojë.

2 24