Arrestohet këngëtari i njohur, qelia e tij ruhet me punonjës policie

Këngëtari i njohur, Aleksandër Gjoka ka përfunduar në pranga. Mësohet se Gjoka u përfshi në një aksident në Farkë dhe është arrestuar nga policia.

Pas aksidentit këngëtari rezultoi i dehur dhe aktualisht është në spital për ndihmë mjekësore.

Dhoma e tij ruhet me punonjës policie.

Gjoka është shoqëruar nga efektivët në komisariatin nr.1 në Tiranë.