Ballina Aktualitet Kryebashkiakja e Ramës u dyfishon çmimin e ujit qytetarëve pas votimit

Kryebashkiakja e Ramës u dyfishon çmimin e ujit qytetarëve pas votimit

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari nga Patosi, i cili denoncon se në qytetin e tij kryebashkiakia ka vendosur dyfishimin e çmimit të ujit menjëherë pas përfundimit të zgjedhjeve.

Mandati i tretë i Ramës ka nisur ashtu siç pritej, me rritje çmimesh dhe asnjë mbrojtje ndaj qytetarëve.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Dyfishon cmimin e ujit pas votimit.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Z. Berisha. Un që po ju shkruaj banoj në qytetin e patosit, 10 dit mbas votimeve kryetarja e bashkis ka ritu uji 2 fish. Nga 7200 qe ishte e ka çuar 13200 . Uji vjen 2 her ne dit nga 1 ore. Respekte

Exit mobile version