Ballina Aktualitet Basha uron Natën e Kadrit: Zoti i pranoftë lutjet tuaja dhe jua...

Basha uron Natën e Kadrit: Zoti i pranoftë lutjet tuaja dhe jua shpërbleftë sakrificat

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë në Natën e Madhe të Kadrit, duke kërkuar që zoti t’ua pranojë lutjet dhe t’ua shpërblejë sakrificat.

Mesazhi i kryetarit Basha për Natën Kadrit

Teksa hyjmë në ditët e fundit të muajit të bekuar të Ramazanit, nga zemra ju uroj gjithë besimtarëve myslimanë Natën e Madhe të Kadrit, natën e zbritjes së Kuranit. Zoti i pranoftë lutjet tuaja dhe jua shpërbleftë sakrificat. Zoti e bekoftë Shqipërinë!

 

Exit mobile version