Kandiati i PS i kërkoi t’i kthente lekët e dhëna për blerjen e votës, vetëvritet 27 vjeçari  

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, në fshatin Rrasë të Kalivaçit, qendra administrative Ungrej, banditi i rilindjes, Eduart Ndreca pasi humbi në fshatin e vet i kërkoi duke e kërcënuar me jetë lekët e votave mbrapsht të ndjerit Kastriot Lukës! Ai në deëshpërim e sipër piu fotoksinë dhe fatkeqesisht ndërroi jetë 4-5 ditë pas zgjedhjeve në moshen 27 vjeçare.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Vetevritet 27 vjecari pas humbjes se Eduard Ndreces ne fshatin e tij.

Lexoni qytetarin dixhital.

Akuzon Eduard Ndrecen se pas humbjes ne fshatin e tij i kerkoi me kercenim te ndjerit leket e dhena per blerjen e votes. sb

Zoti ish kryeminister! Po ju njoftoj qe ne fshatin Rrase te Kalivacit, qendra administrative Ungrej banditi i rilindjes Eduart Ndreca pasi humbi ne fshatin e vet i kerkoi duke e kercenuar me jete leket e votave mbrapsht te ndjerit Kastriot Lukes!

Ai ne deshperim e siper piu fotoksine dhe fatkeqesisht ndroi jete 4-5 dite pas zgjedhjeve ne moshen 27 vjecare. Eduard Ndreca edhte trafikanti i droges se Kashnjetit qe me leket e droges bleu votat ne Lezhe por populli nuk e votoj.