Ballina Aktualitet Foto/ Deputeti i Ramës, Rrahman Rraja ndërton vilë në Parkun Kombëtar!

Foto/ Deputeti i Ramës, Rrahman Rraja ndërton vilë në Parkun Kombëtar!

Deputeti i Ramës, Rrahman Rraja ka ndërtuar një vilë në Parkun Kombëtar të Qafë Shtamës. Denoncimi është bërë nga një qytetar, i cili i ka dërguar foto e vilës së Rrajës sh-Kryeministrit Berisha.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Denoncon vilen e Rrahman Rrajes ne parkun kombetar te Qaf Shtames!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktorr sali berisha ku morri kete toke rrafman rraja qe beri vile ne parkun komtrare qafshtame mos ja ka lene babai trashigimije apo ka vjedh token se eshte ne pushter Rrahman Rraja si eh beri kete shpije ai ne qafshtame kujt ja blejti token shtet i krimit qeferija hajduve eh te lutem anonim se na bejne keq keto pisat do te coj dhe foto me vone te tije duke bere lista eh votave.

Exit mobile version