Ballina Aktualitet Berisha publikon një tjetër provë të blerjes së votave në Lezhë

Berisha publikon një tjetër provë të blerjes së votave në Lezhë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një tjetër denoncim, ku tregn se si janë blerë votat në 25 prill.

Në mesazhin dërguar ish-kreut të qeverisë të shoqëruar me një foto, qytetari tregon se si blihet vota në Lezhë nga përfaqësuesit e PSD-së së Tom Doshit.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Foto e nje voteblerje diten e diele per kandidatin e Doshit, Nikulaj.

Lexoni mesaxhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje drJa dhe nje tjeter duke blere vota diten e djele per llogari te ardian nikulajt dhe tom doshit.sapo ma nisen.ne lagjen smt lezhe

Exit mobile version