Skandaloze/Banditët e PS nisën dhunën në qendrat e votimit se po ndjejnë humbjen

Banditët e PS po ndjenë humbjen dhe kanë nisur dhunën në qendrat e votimit.

Një sherr i nisur mes simpatizantëve të PD dhe PS brenda KZAZ 30 te shkolla ‘1 Maj’ në Tiranë, ka degjeneruar në dhunë masive në prezencë të policisë.

Disa persona kanë goditur me grushte komisionerin e PD edhe në prezencë të kandidates për deputete Oriola Pampuri, e cila ka kërkuar nga policia të verifikojnë personat preznetë brenda KZAZ, pasi dyshohet se janë me precedentë penal.

Nga pamjet e publikuara në media, dallohet sesi neglizhenca e policisë është skandaloze, pasi komisionerët e PD dhunohen nga persona pa bexhat dalluese dhe policia ndalon të dhunuarin dhe e shoqëron me dhunë drejt makinave të policisë.