Një ditë në fushatë me Flamur Nokën, kandidat i PD për Kamzën, Paskuqanin, Vorën dhe Zallherin

Flamur Noka: Ajo që na duhet është të shkojmë masivisht në votime të dielën. Të ndëshkojmë Edi Ramën për dështimet dhe mashtrimet e tij. T’i japim besim PD dhe Lulzim Bashës për të bërë ndryshimin e madh!

#Voto9️⃣VotoPD
#ShqipëriaFiton

2 155