Ballina Aktualitet Analisti i njohur: Nuk keni luajtur mendsh të votoni Vuçiçin!

Analisti i njohur: Nuk keni luajtur mendsh të votoni Vuçiçin!

Analisti i njohur, Andi Bejtja ka komentuar shkurt deklaratën e Aleksandër Vuçiç, i cili haptas nga Beogradi u përpoq të bënte fushatë për Edi Ramën.

Sipas Bejtjes, Vuçiç doli publikisht si patronazhist i Ramës. “Është e thjeshtë: Edhe Ramës i doli publikisht patronazhisti vet Aleksandër Vuçiç … dhe ai e shpalli votën e tij për Edi Ramën.

Edhe ju që keni votuar deri dje për Rilindjen nuk besoj të keni luajtur mendsh që në datën 25 të votoni Vuçiçin”, shkruan Andi Bejtja në Facebook.

Exit mobile version