Ballina Aktualitet 6.5 milionë lekë për Covidin, i sëmuri: Asnjë mbështetje nga qeveria. Noka:...

6.5 milionë lekë për Covidin, i sëmuri: Asnjë mbështetje nga qeveria. Noka: Kanë braktisur çdo familje në Vorë dhe kudo. Ta largojmë me votë

“Qëndroj në shtrat prej dy muajsh me oksigjen për shkak të covid dhe pasojave që më ka lënë ai, por ju jeni i pari që keni ardhur për të më parë”, më thotë Fatmir Karanxha në Picarë, Vorë. Ai Ka shpenzuar rreth 6.5 milion lekë për kurim, por nga shteti nuk ka marrë asnjë qindarkë rimbursim. Rrëfimi i Fatmirit e nxjerr bllof Rilindjen dhe propagandën e saj.

Të luash me shëndetin e qytetarëve është krim! “Këtë mënyrë qeverisjeje do ta largojmë me 25 prill!

Qytetarët shqiptarë meritojnë të trajtohen me dinjitet!”,u shpreh Flamur Noka.

Exit mobile version