Meta paralajmëron Gjiknurin: Do përfundosh në det…

Presidenti Ilir Meta i është drejtuar edhe njëherë me një mesazh të qartë, drejtuesit politik të PS-së në Vlorë, Damian Gjiknurit.

“Me shpifjet që bën do të përfundojë në det. Unë nuk kam kërkuar të përballem si kandidat me kryeministrin. Por jam akuzuar si kandidat, sikur unë takoj njerëz të dyshimtë. I kam thënë zgjidh studion, zgjidh gazetarin, dhe të na dëgjojnë të gjithë shqipatrët”.