Video/ “Do ta godasim përsëri Shqipërinë”, trondit “rilindsja” e Ramës në Librazhd

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video nga takimi i sotëm i Ramës në Librazhd. Në video dëgjohet një vajzë e re e cila thotë se, “ne do të fitojmë dhe do ta godasim përsëri Shqipërinë”.

“Angazhimi solemn i sotem i rilindasve ne Librazhd. sb”, shkruan Berisha në Facebook.