Ngjarje e rëndë, djemtë e politikanit të PS qëllojnë mbi policinë, dy policë dhe një qytetar të plagosur

Djemtë e politikanëve të PS luftojnë me policinë, i plagosin dhe madje edhe mund ti vrasin, sepse ata nuk i kap ligji. Kjo ka ndohur gjatë këtyre 8 viteve dhe kjo ka ndodhur edhe sot në Mamurras.

Zbardhen detaje të reja nga të shtënat me armë zjarri në Mamurras, ku mbetën të plagosur dy efektivë politike dhe një qytetar.

Të plagosur kanë mbetur efektivët Ilir Zeka dhe Flamur Lleja, ku njëri është plagosur me armë dhe tjetri me sende të forta. Ndërkohë, nuk ka ende të dhëna për personin tjetër të plagosur, që është dërguar në spital.

Ndërkohë, burime bëjnë me dije për “BalkanWeb” se dyshohet që ka pasur shkëmbim zjarri mes policisë dhe disa personave.