Berisha: Vendoset shtetrrethim i pashpallur në Elbasan!

Denoj shtetrrethimin e pashpallur dhe te vendosur ne qytetin e Elbasanit dhe kerkoj heqjen e menjehershme te tij. sb

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital!

Pershendetje Doktor. Berisha duke ju uruar te jeni mir me shendet sot ne Elbasan vjen edvin ndrikulla dhe e ka kthyer qytetin ne shtet rrethim sheshi para hotel Skampes eshte bosh si rralle her cdo makine e larguar madje nuk lejohet as kalimi i kembesoreve e gjith policia ne kembe duke ushtruar presion mbi cdo kalimtar nga se ka frik pseudokryeministri e di shum mire urrejtjen mbare popullore dhe fundin e afert.