Ballina Aktualitet Banorët e Mirditës përzënë nga takimi kandidaten e PS, Lindita Nikolla

Banorët e Mirditës përzënë nga takimi kandidaten e PS, Lindita Nikolla

Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla, duke hyre ne nje seance parlamentare, ku jane diskutuar amendimet ne ligjin e "dekriminalizimit", te propozuara nga deputetet e opozites. /r/n/r/nMinister of Education Lindita Nikolla, during a parliamentary session.

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se banorët e Mirditës kanë refuzuar të pranojnë të takohen me kandiaten e PS, Lindita Nikolla dhe kryebashkiakun e Ramës, Ndrec Dedaj.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Ngrikull Vilen dhe narkokryetar Ndrecen i perzene fshataret!

Ndrikull Vila apo Lindita Nikolla e shoqeruar nga kryetari i Bashkise nuk pranohen nga fshataret ne takime! “Nuk ju duam nuk keni bere asgje vetem na keni mashtruar”.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje Doktorr/Berisha. Fryma e ndryshimit po ndihet kudo. Dje neper fshatrat e Mirdites, ndrikullen,Linditen , bashke me Kr, e bashkis Ndrecen, banoret nuk i kane lejuar te hyne ne fshatra dhe i kane perzane sepse na keni mashtruar dhe nuk keni bere asgje!! Kjo tregon urrejtjen dhe zhgenimin qe kane ngjalle ne publik keta perbindesha!!! Me 25 prille të gjithe do tregojne veten duke VOTUAR NR: 9

Exit mobile version