“Ndryshimi nis nga Shkodra”, Spahia me të rinjtë: Jeni motorri i ndryshimit. Objektivi ynë, Shqipëria Europiane

Kandidati i PD në Qarkun e Shkodrës, Bardh Spahia ka mbledhur të rinjtë në Velipojë, duke i konsideruar ato si motorri i cdo ndryshimi. Nën moton “Ndryshimi fillon nga Shkodra”, të rinjtë dhe të rejat i janë bashkuar kandidatit Spahia në betejen për zgjedhjet e 25 Prillit. Kandidati Bardh Spahia në fjalën e tij para të rinjve në Velipojë është shprehur se ato janë oksigjeni i kësaj fushate dhe garancia për fitoren e Partisë Demokratike në Shkodër në të gjithë Shqipërinë

“Ju falenderoj për të gjithë kontributin tuaj, gjatë këtyre viteve që kemi kaluar bashkë, kësaj opozite të jashtëzakonshme. Sigurisht që do tja dalim që të gjithë bashkë të bëjmë ndryshimin e madh. Të largojmë një herë e përgjithmonë këtë bandë kriminale që na drejton dhe të rikthejmë vendin tonë në shiinat e objektivave që i kemi vendos vehtes, objektivave për integrimin e vendikt tonë për një Shqipëri europiane.

Le të punojmë fortë, më të gjitha fuqite me energjinë tonë, dhe të bëjmë ndryshimin e madh për Shqipërinë për vendin tonë për familjet tona dhe për të rinjtë e këtij vendi”, është shprehur kandidati i PD në Qarkun e Shkodrës, Bardh Spahia.