Ballina Kryesore Ndërlikime të rënda nga vaksinat kineze, çfarë po fshehin?

Ndërlikime të rënda nga vaksinat kineze, çfarë po fshehin?

Ish Kryeministri Berisha ka denoncuar shqetësimet e qytetarëve pasi familjarë të tyre po rrezikojnë jetën pas vaksinimit me vaksinën kineze.

“Nderlikime te renda nga vaksina! Ato fshihen me urdher te xhahilit te Surrelit”, shkruan Berisha.

Lexoni denoncimet e qytetareve dixhital.

Pershendetje Dok.Berisha ! Dje ka ardhur me helikopter nga Lura ne Urgjencen e QSU Tirane nje grua rreth 67 vjeç me emer Xhevahire Vladi me Tromboze si rezultat i vaksines Kineze te marre para 2 ditesh ne Qendren Shendetesore Lure. Te lutem dok.me ruani anonimatin.
Doktorr te uroj shendet dhe cdo te mire!

Rastesisht isha te Ambulanca e Laprakes Doktorr erdhen tre mesues ne gjendje shume te rende nga vaksinat e edvinit ,i futen direkt ne oksigjen !!!Me shume respekt

Exit mobile version