Ballina Aktualitet Shkuan në takim me Bashën, kryebashkiakja u shemb shtëpinë! (Video)

Shkuan në takim me Bashën, kryebashkiakja u shemb shtëpinë! (Video)

Pushteti nis sulmin dhe hakmarrjen ndaj qytetarëve që mbështesin kreun e opozitës, Lulzim Basha në fushatën elektorale. Pritjet entuziaste që  qytetarë në të gjithë vendin po i bëjnë ditë pas dite, kryetarit të opozitës Lulzim Basha, kanë ndezur zemërim dhe shpirtin e hakmarrjes së pushtetarëve.

Kryebashkiakja socialiste, Majlinda Bufi i ka shembur shtëpinë një familjeje në Rroskovec vetëm pse shkuan në takim me Bashën.

Denoncimi është bërë nga një qytetar i cili i ka dërguar edhe videon ish-Kryeministrit Berisha.

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Mori pjese ne takimin me Bashen!

Narkokryetarja Bufi i prish shtepine!

Hakmarrje e verber dhe primitive e ndrikulles famoze te droges!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje z. Berisha! Po ju shkruaj nga Roskoveci! Majlinda Bufi eshte shenderruar ne nje bishe te zeze si Nexhmie Hoxha dhe po na shkaterron pronat vetem se jemi te djathte. Prishet ndertesa e Nertil Toskes ne Suk-2 vetem se eshte demokrat. Klodian Lushka kryespiuni i pameshirshem me urdher te Majlinda Bufit narkokryetares se droges shkaterron pronen private me nje tuf policesh duke shkaktuar dem psikologjik tek familjaret. Kjo eshte bashkia e cila me spiunet dhe xhelaterit e saje u shkakton deme banoreve si ekonomikisht dhe psikologjikisht!

Pse shkuam tek takimi me Lulzim Bashen dje

Na hodhi shtepine ne toke Majlinda Bufi

Exit mobile version