Basha sonte në “Opinion” në orën 21:00

Lideri i opozitës, Lulzim Basha do të jetë i ftuar sonte në orën 21:00 në “Opinion”. Bëhet e ditur se, paneli që ka përgatitur Blendi Fevziu përbëhet nga katër gazetarë. Gerta Zaimi, Mentor Kikia, Andi Tela dhe Blendi Sala.