Video/ Rrugës për në Korçë, Basha pritet me entuziazëm e brohoritje në Pogradec

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ndodhet në Korçë ku do të zhvillojë takime elektorale. Rrugës për në qytetin juglindor, Basha është ndalur për të përshëndetur mbështetësit e shumtë që kishin dalë për ta pritur në Pogradec.

Demokratët e kanë pritur liderin e opozitës me entuziazëm, brohoritje dhe flamuj të PD.

Gjithashtu nuk kanë munguar as thirrjet për largimin e kryeministrit Edi Rama.

Një ditë më parë Basha ishte në Fier, ku zhvilloi takime me qytetarë, biznese si dhe naftëtarët e Ballshit.

2 31