Kryemadhi tregon se sa harxhon Rama në javë për kokainën

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka shpërthyer në akuza ndaj kryetarit të PS, kryeministrit Edi Rama.

Kryemadhi e ka akuzuar Ramën për përdorim të lëndës narkotike kokainë, duke shtuar se sa harxhon ai në një javë, nuk ka kushtuar shkollimi total i fëmijëve të saj.

Monika Kryemadhi: A jetojnë këtu fëmijët e tu? Bora, Era dhe Besi janë në Tiranë, ta shohin tek TIMS.

Të deklarojë edhe Rama paratë e kollareve dhe pjeshkave të veta. Të jesh e bindur sesa harxhon ai në javë për kokainë nuk ka bërë gjithë shkolla e fëmijëve të mia. Janë të deklarara dhe as më bën përshtypje fare. unë e kam kërkuar Vettingun e politikës.