Ballina Kryesore Basha pritet si Kryeministri i ardhshëm në Kamëz

Basha pritet si Kryeministri i ardhshëm në Kamëz

Kudo ku shkon Basha pritet si Kryeministri i ardhshëm. Kudo ka mijër qytetarë qe presin dhe duan të takohen me të.

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim në Kamzë, për të prezantuar programin ‘Shqipëria Fiton’. Edhe pse në kohë pandemie, Basha është pritur nga qindra mbështetës, të cilët kishin dalë në rrugë.

Exit mobile version