Ballina Aktualitet Spahia hedh poshtë propagandën e qeverisë me menaxhimin e pandemisë: Rradhë e...

Spahia hedh poshtë propagandën e qeverisë me menaxhimin e pandemisë: Rradhë e gjatë në spital. Qeveria i ka braktisur

Bardh Spahia hedh poshte propaganden e qeverise me menaxhimin e pandemise: Rradhe e gjate ne spitalin rajonal. Qeveria i ka braktisur.

Po ndodh ne Shkoder: fluks qytetaresh para spitalit rajonal qe presin per vizite. Mbingarkesa qe u eshte lene ne kurriz mjekeve nga mungesa e strategjise dhe keqmenaxhimi prej autoriteteve ben qe ky proces pritjeje te sjelle perhapje te virusit Covid-19.

Qytetaret dhe mjeket jane lene te vetem ne perballjen me virusin. Si ne asnje vend ne bote, qeveria i ka braktisur qytetaret dhe mjeket ne periudhe kritike fluksi infektimesh! #Turp

Exit mobile version