Ballina Politikë Reagon Gazment Bardhi: Rama në panik, e ka kuptuar që është humbës....

Reagon Gazment Bardhi: Rama në panik, e ka kuptuar që është humbës. Bashkimi i opozitës sjell ndryshim!

Reagim i Sekretarit të përgjithshëm të PD, Gazment Bardhi

Edi Ramën e ka kapur paniku, sepse ka kuptuar që sot ka nisur fundi i tij. Rama e kupton që më 25 prill do të shkojë në shtëpi.

Ne u bashkuam që të sigurojmë ndryshimin në Shqipëri dhe atë ndryshim do ta sjellim ne: shpresa të reja për të gjithë dhe plane serioze pune në të gjitha fushat, ku Rama ka dështuar për 8 vjet me radhë: ekonomi, shëndetësi, arsim, emigrim, infrastrukturë.

Kohës tënde i ka ardhur fundi, Rama. Ka ardhur çasti të ndryshojmë. #ShqipëriaFITON 🇦🇱✌

Exit mobile version